Doprava a platba

Jaké možnosti dopravy a platby nabízíme? Doprava a platba dřevěný domek

Doprava: 

Nabízíme 3 druhy dopravy. Vlastní doprava s montáží je samožřejmě zdarma. Dále zajistíme také dopravu s manipulační technikou i bez, cena dopravy se odvíjí od místa doručení. Výslednou cenu dopravy uvidíte v košíku po konfiguraci produktu.

  • Vlastní doprava s montáží - V případě vlastní dopravy vám vybraný domek připravíme a vy si jej od nás odvezete vlastní dopravou. Poté vám dle domluvy dřevěný domek také sestavíme.

  • Doprava bez manipulační techniky s montáží (cena dle PSČ) - Jedná se o převoz bez vykládky, vykládku je nutné si zařídit vlastní (manipulační technika či dostatek pracovníků). Poté vám dle domluvy zakoupený produkt sestavíme. Dodací lhůta je v tomto případě do 10 dnů v případě skladových zásob.

  • Doprava s manipulační technikou a montáží (cena dle PSČ) - Dřevěný domek vám dodáme nákladním automobilem s hydraulickou rukou. Zajistíme Vám také kompletní servis i s montáží dřevěného domku. 

Platba:

Způsob placení jste si zvolili v průběhu objednávání. Lze zaplatit buď hotově, a to buď na naší provozovně na adrese Ostrov 3, 28522 Zbraslavice a nebo při převzetí zboží, nebo bankovním převodem před převzetím zboží. Při objednávce do částky 20.000,-  vč. DPH je možné zboží zaplatit celé najednou při převzetí zboží, nad tuto částku již vyžadujeme zálohovou platbu ve výši 50 % hodnoty objednávky, zálohovou fakturu obdržíte mailem uvedeným při objednávce. Patba online dřevěný domek

Zboží bude dodáno v závislosti na aktuální dostupnosti uvedené na eshopu. Zbylou část můžete uhradit dvěma způsoby. Při objednávce bez montáže doplatíte zbylých 50 % buď hotově při převzetí zboží nebo bankovním převodem před převzetím zboží, zálohová faktura na zbylých 50 % bude opět zaslána mailem. V případě objednávky vč. montáže požadujeme zálohovou platbu ve výši 40 % před dodáním, opět buď hotově nebo bankovním převodem a zbylých 10% nám zaplatíte až po převzetí hotového domečku.

Potřebujete pomoct?

Využít můžete také našeho videonávodu, nebo si přečtěte více v nákupním rádci. V případě dalších dotazů nás kontaktujte.

Nahoru