Chcete si pořídit kvalitní dřevěnou zahradní chatku nebo rovnou obytný domek a potřebujete mít stoprocentní jistotu, že vše bude opravdu odpovídat kvalitě slibované na e-shopu? Nekupujte zajíce v pytli. Podívejte se na recenze našich zákazníků. 

Zajímá vás, jak probíhá doprava a montáž domku? A jak vypadají naše zahradní chatky přímo sestavené na pozemcích spokojených zákazníků? Přečtěte si, co o našich službách a domcích řekli klienti. Všechny reference zahradních domků a chatek jsou navíc opatřené i reálnou fotografií z místa realizace. Podívat se tak můžete nejen na vizualizace domků, ale prozkoumat můžete exteriér a interiér do detailů přímo na fotografií od zákazníků.

Domek ESSEX

Již od první komunikace s panem Prchalem jsem měla příjemný pocit, že jsem zvolila správnou firmu. Než došlo z mé strany k nákupu, tak mi bylo vše vysvětleno a byla jsem dopředu obeznámena i s cenou za vedlejší práce, jako například oplechování apod.
Sice předání materiálu proběhlo ve veliké bouřce, ale řidič i parta kluků, kteří pomáhali při skládání materiálu z auta, byli perfektní.
Bohužel auto s rukou nebylo v našem terénu možno použít, ale i za tuto možnost děkuji.
Montážní hoši byli již na místě v den předání materiálu, takže si dohlédli na to, jak bude vše uloženo, aby měli vše po ruce. Cca po čtyřech dnech dřevěný domek stál včetně nátěru. Pokud by bylo ideální počasí, tak by konečná stavba mohla být i dříve.   
Protože montážníci pracovali pouze ve dvou, tak klobouk dolů za rychlost a profesionální přístup, který předváděli každý den pobytu u nás. Tak ještě jednou velký dík.
Protože je stále více lidí, kteří mají zájem si koupit zahradní domek "na klíč", dala bych na stránky i možnosti různých dokončovacích prací jako např. konečný nátěr podlahy olej na dřevo, nebo oplechování spodku chatky, okapy a svod popřípadě jiné kování, nebo zateplení.
Myslím si, že by to bylo ke prospěchu věci.
Chatku používám jako ateliér a částečně jako dílničku pro mé děti, které tvoří ze všeho co naleznou. Nyní je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek na naši zahradě.
Ještě jednou děkuji a vašemu kolektivu mnoho pracovních úspěchů a spokojených zákazníků.

S pozdravem
Zuzana Hnilicová
 

Dřevěný domek AISNE PLUS

Před samotným nákupem zboží jsme brali v úvahu více dodavatelů. Ani jeden však nenabízel takovou škálu služeb, jako e-shop Dřevěný domek, volba byla tedy jasná. Domek AISNE PLUS se nám zalíbil na první pohled, hledali jsme zahradní domek, který zapadne přesně do našeho exteriéru. Vše jsme přeměřili a rozhodli se provést objednávku. 

Příjemné překvapení nastalo v průběhu objednávky, domek jsme si totiž mohli sestavit kompletně podle našich představ. Vybrali jsme si barvu nátěru, krytinu a kompletní montáž. Jelikož nejsme úplně technicky zruční, ocenili jsme také, jak byly jednotlivé kroky nákupu pěkně a přehledně popsány.

Po několika týdnech nás majitel informoval o dovozu a realizaci instalace domku. S termínem jsme souhlasili a těšili se na výsledek. Dělníci přijeli, vyložili materiál a mohlo se začít stavět. Instalace domku probíhala bez problému, pánové byli milí a se vším nám pomohli tak, jak bylo dohodnuto.

Po několika hodinách jsme se dostali do finále a sami jsme se přesvědčili, že jsme vybrali správně. Domek je kvalitně zpracovaný. Z celkového výsledku jsme byli nadšeni a můžeme rozhodně doporučit. Známí už se nás vyptávali, kde jsme si domek pořídili. Po pár měsících od instalace nám domek AISNE PLUS pěkně zdobí zahradu a vejde se do něj opravdu hodně věcí. Je to fajn pomocník, schováme do něj sekačku, nářadí i zahradní nábytek. 

Lenka Kladivová

Obytná chatka ALTO

Jako malý jsem jezdíval k dědovi na chatu a nechtěl jsem ani své děti o tyto zážitky ochudit. Rozhodl jsem se, že nám pořídím chatu, nic velkého, jen tak akorát, aby se vešla na malý pozemek v zahrádkářské oblasti, který jsme si nedávno pořídili.

Na Facebooku na mě vyskočila nabídka e-shopu dřevěný domek. První jsem váhal, jestli se jedná o solidní obchod. Napsal jsem jim e-mail se svými dotazy, do několika hodin jsem obdržel milou odpověďChatku měli dokonce na skladě, za což jsem byl nesmírně rád, jelikož jsem objednávku řešil těsně před sezónou. Vyhovovala mi zelená krytina a připlatil jsem si za oplechování střechy. Věděl jsem, že postavit sám by mi trvalo příliš dlouho, domluvil jsem se s majitelem na  montáž přímo na místě, stejně tak jako dopravu až k našemu pozemku. 

Po týdnu jsme měli chatku na místě. Společně s řidičem přijelo i několik dalších pracantů. Chlapům jsem se snažil pomoct, jak jen bylo v mých silách, ale zvládli by to i sami, je vidět, že šlo o profesionály, kteří chatku nemontují poprvé. Vše probíhalo v pořádku, počasí nám vyšlo a domek jsme dali dokupy poměrně rychle.

Když jsme měli domek sestavený, přijela manželka i s dětmi a všem se nová chatka moc líbila. Tímto bych chtěl velice poděkovat všem, co se na našem domku podíleli, odvedli jste skvělou práci! V letních dnech beru kluky na chatu, kde společně trávíme volné víkendy. Je super vidět, že mají z nové chaty opravdovou radost. 

Ota Vyorálek

Nahoru