Domek ESSEX

Již od první komunikace s panem Prchalem jsem měla příjemný pocit, že jsem zvolila správnou firmu. Než došlo z mé strany k nákupu, tak mi bylo vše vysvětleno a byla jsem dopředu obeznámena i s cenou za vedlejší práce, jako například oplechování apod.
Sice předání materiálu proběhlo ve veliké bouřce, ale řidič i parta kluků, kteří pomáhali při skládání materiálu z auta, byli perfektní.
Bohužel auto s rukou nebylo v našem terénu možno použít, ale i za tuto možnost děkuji.
Montážní hoši byli již na místě v den předání materiálu, takže si dohlédli na to, jak bude vše uloženo, aby měli vše po ruce. Cca po čtyřech dnech dřevěný domek stál včetně nátěru. Pokud by bylo ideální počasí, tak by konečná stavba mohla být i dříve.   
Protože montážníci pracovali pouze ve dvou, tak klobouk dolů za rychlost a profesionální přístup, který předváděli každý den pobytu u nás. Tak ještě jednou velký dík.
Protože je stále více lidí, kteří mají zájem si koupit zahradní domek "na klíč", dala bych na stránky i možnosti různých dokončovacích prací jako např. konečný nátěr podlahy olej na dřevo, nebo oplechování spodku chatky, okapy a svod popřípadě jiné kování, nebo zateplení.
Myslím si, že by to bylo ke prospěchu věci.
Chatku používám jako ateliér a částečně jako dílničku pro mé děti, které tvoří ze všeho co naleznou. Nyní je to ideální místo pro relaxaci a odpočinek na naši zahradě.
Ještě jednou děkuji a vašemu kolektivu mnoho pracovních úspěchů a spokojených zákazníků.

S pozdravem
Zuzana Hnilicová
 

Nahoru