Služby

V rámci naší nabídky dřevěných domků nabízíme také kompletní služby, které vám zajistí bezstarostné pořízení nového domku. Zajistíme přepravu i složení přímo u vás doma i kompletní montáž, položení střešní šindele, oplechování i nátěr. Obytné domky řešíme individuálně, dokážeme zajistit kompletní návrh domku přímo vám na míru, zajistíme kompletní projekt a celkovou realizaci.

 

1. Přeprava a složení dřevěného domkudřevěná chatka

Vybrali jste si u nás dřevěný domek nebo zahradní chatku, ale nemáte, jak si ji odvézt? Nemusíte si složitě půjčovat nákladní auto ani shánět pomocníky. My vám váš domek za poplatek přivezeme až na místo stání. Vybírat přitom můžete z dovozů s výkladkou i bez ní. Pokud tedy nemáte vlastní manipulační techniku, nechcete si ji půjčovat a ani hledat pomocníky pro vyložení domku, nechat to můžete zcela na nás.

 

2. Montáž dřevěného domku

Pokud nechcete trávit hodiny montáží dřevěné chaty, rádi vám s tím pomůžeme. Náš tým pracovníků zvládne chatku namontovat rychleji a tak, aby vše dokonale sedělo. Před samotnou montáží od vás ale budeme potřebovat přípravu vhodného podkladu - nejlépe betonovou desku s hydroizolací (např. IPA). Pokud se rozhodnete pro jiný podklad, nezapomeňte to s námi pro jistotu zkonzultovat. Se stavbou zahradních domků máme opravdu bohaté zkušenosti, a tak jednoduše najdeme řešení, které bude pro váš domek ideální.

Kromě toho, že vám domek smontujeme, rádí vám jej i natřeme podle požadovaného odstínu a postaráme se o střechu. V našem konfigurátoru si můžete vybrat z několika druhů krytin, které vám na domek položíme. Na přání vám také střechu oplechujeme barevným pozinkovaným plechem.

 

3. Kompletní návrh a poradenstvínávrh zahradního domku

Neřešíme zakázky jako na běžícím pásu, ale každý projekt individuálně. Probereme s vámi návrh každého domku a to, jestli odpovídá vašim představám. U vybraných domků a chatek jsme schopní zajistit také případné úpravy dle požadavků.  Postaráme se o vaši vysněnou chatku od projektu, přes realizaci až po samotnou montáž.

Zajímá vás, jak taková montáž domku probíhá? Připravili jsme pro vás průvodce instalací dřevostaveb s video a fotodokumentací.

A jak naše služby hodnotí naši klienti? Mrkněte se na reference našich zákazníků.

Kontaktní formulář

Nahoru