Kontakty

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na:

 

Ing. Jan Prchal

 

  • +420 733 755 664
  • prchaljan@zelenabiomasa.cz

Adresa provozovny: 

Zelená biomasa a.s.

Ostrov 3

28522 Zbraslavice

Fakturační údaje:

Zelená biomasa a.s.

Bohdaneč 87

28525 Bohdaneč

IČ: 282 80 407

DIČ: CZ 282 80 407

dřevěná chata campingCo nabízíme?

Na dreveny-domek.cz najdete velký výběr srubových zahradních chatek, zahradních altánů, dřevěných obytných chat, devěných garáží a garážových stání i zásobník na dříví. Kromě toho, že si u nás vyberete chatku, která bude odpovídat vašim představám, vybrat si můžete i její nátěr či střešní krytinu.

Pokud budete mít zájem, chatku, chatu nebo altán vám rádi dovezeme a smontujeme přímo na místě u vás na zahradě. Vybrat si ale můžete také možnost vlastní dopravy. V tu chvíli vám vaši zakoupenou chatku, altán nebo zahradní domek připravíme na naší provozovně v Ostrově u Zbraslavic a vy si pro ni přijedete a montáž bude jen na vás.

Proč si pořídit dřevěnou chatku od nás?altán gazebo

Nenabízíme nekvalitní chatky z hobby marketů, ale opravdové dřevostavby ze severských jehličnanů. Proto si můžete být jisti, že naše chatky vydrží ve skvělém stavu řadu sezón. Navíc je můžete také zateplit a používat celoročně.

K dřevěné chatce z našeho e-shopu si také můžete vybrat jeden z mnoha barevných odstínů nátěru, stejně jako zvolit vhodnou střešní krytinu. Na přání vám chatku dovezeme a i za pomoci manipulační techniky smontujeme, vy se tak o montáž nemusíte vůbec starat.

Nejste si jistí, která chatka je pro vás ta pravá? Rozhodně se nás nebojte kontaktovat, rádi s vámi probereme vaše možnosti a vlastnosti jednotlivých modelů chatek a domků. Společně pro vás vybereme to nejlepší z naší nabídky.

Napište nám

Máte na nás jakýkoliv dotaz? Nevíte, zda se dá chatka zazimovat nebo jaká chatka je pro vás ideální? Zeptejte se nás!

Nahoru