Obytná chatka ALTO

Jako malý jsem jezdíval k dědovi na chatu a nechtěl jsem ani své děti o tyto zážitky ochudit. Rozhodl jsem se, že nám pořídím chatu, nic velkého, jen tak akorát, aby se vešla na malý pozemek v zahrádkářské oblasti, který jsme si nedávno pořídili.

Na Facebooku na mě vyskočila nabídka e-shopu dřevěný domek. První jsem váhal, jestli se jedná o solidní obchod. Napsal jsem jim e-mail se svými dotazy, do několika hodin jsem obdržel milou odpověďChatku měli dokonce na skladě, za což jsem byl nesmírně rád, jelikož jsem objednávku řešil těsně před sezónou. Vyhovovala mi zelená krytina a připlatil jsem si za oplechování střechy. Věděl jsem, že postavit sám by mi trvalo příliš dlouho, domluvil jsem se s majitelem na  montáž přímo na místě, stejně tak jako dopravu až k našemu pozemku. 

Po týdnu jsme měli chatku na místě. Společně s řidičem přijelo i několik dalších pracantů. Chlapům jsem se snažil pomoct, jak jen bylo v mých silách, ale zvládli by to i sami, je vidět, že šlo o profesionály, kteří chatku nemontují poprvé. Vše probíhalo v pořádku, počasí nám vyšlo a domek jsme dali dokupy poměrně rychle.

Když jsme měli domek sestavený, přijela manželka i s dětmi a všem se nová chatka moc líbila. Tímto bych chtěl velice poděkovat všem, co se na našem domku podíleli, odvedli jste skvělou práci! V letních dnech beru kluky na chatu, kde společně trávíme volné víkendy. Je super vidět, že mají z nové chaty opravdovou radost. 

Ota Vyorálek

Nahoru