Dřevěný domek AISNE PLUS

Před samotným nákupem zboží jsme brali v úvahu více dodavatelů. Ani jeden však nenabízel takovou škálu služeb, jako e-shop Dřevěný domek, volba byla tedy jasná. Domek AISNE PLUS se nám zalíbil na první pohled, hledali jsme zahradní domek, který zapadne přesně do našeho exteriéru. Vše jsme přeměřili a rozhodli se provést objednávku. 

Příjemné překvapení nastalo v průběhu objednávky, domek jsme si totiž mohli sestavit kompletně podle našich představ. Vybrali jsme si barvu nátěru, krytinu a kompletní montáž. Jelikož nejsme úplně technicky zruční, ocenili jsme také, jak byly jednotlivé kroky nákupu pěkně a přehledně popsány.

Po několika týdnech nás majitel informoval o dovozu a realizaci instalace domku. S termínem jsme souhlasili a těšili se na výsledek. Dělníci přijeli, vyložili materiál a mohlo se začít stavět. Instalace domku probíhala bez problému, pánové byli milí a se vším nám pomohli tak, jak bylo dohodnuto.

Po několika hodinách jsme se dostali do finále a sami jsme se přesvědčili, že jsme vybrali správně. Domek je kvalitně zpracovaný. Z celkového výsledku jsme byli nadšeni a můžeme rozhodně doporučit. Známí už se nás vyptávali, kde jsme si domek pořídili. Po pár měsících od instalace nám domek AISNE PLUS pěkně zdobí zahradu a vejde se do něj opravdu hodně věcí. Je to fajn pomocník, schováme do něj sekačku, nářadí i zahradní nábytek. 

Lenka Kladivová

Nahoru