3 důvody, proč si pořídit garáž

 3 důvody, proč si pořídit garáž22.2.2019
Nejlepší způsob, jak ochránit svého miláčka před nepříznivým počasím, vandaly či odcizením, je pořízením garáže. Zamezte zamrzajícím oknům, prochladlému sedadlu a povalujícímu se nářadí na zahradě!

Nejlepší způsob, jak ochránit svého miláčka před nepříznivým počasím, vandaly či odcizením, je pořízením garáže. Dnes máme mnoho možností, jak by taková garáž mohla vypadat. Můžete si vybrat z několika různých velikostí, dle vašich požadavků. 

1. Zabezpečení autaCARPORT DOUBLE + KŮLNA, 6X7,5 M, TL. 44 MM

Pro mnohé z nás není auto levnou záležitostí. Z tohoto důvodu se jej snažíme co nejlépe chránit a nejlepším řešením se jeví jej schovat do šikovné garáže. Nejen, že ochráníte svůj automobil před nepříznivým počasím, ale v zimě vám garáž zajistí komfort, jelikož už nebudete muset brzy vstávat a oškrabávat namrzlá okna. 

2. Šikovná investice

Dále je vhodné zmínit příjemný fakt, proč si garáž pořídit. Naskýtá se nám totiž možnost zúročit naše peníze. Pokud si pořídíte opravdu kvalitní garáž, vydrží vám i několik generací a vaše investice se vrátí! Ušetříte tak práci svým dětem s hledáním ideálního místa, kam automobil uschovat a zároveň se v případě bouřlivého počasí vyhnete problémům při řešení pojistné události.

3. Více místa pro všechno(y)

Už se vám někdy stalo, že nebylo místo, kam uložit zahradní nábytek, nářadí nebo sezónní věci, které aktuálně nejsou potřeba? Myslím, že tímto si prošel každý! S garáží se vám to nestane. Volte chytře garáž, která nabízí dostatečný prostor nejen pro vaše auto, ale pohodlně do ní ukryjete i další zahradní nářadí, sekačku nebo jízdní kolo pro vás i vaše děti. 

A co myslíme tím více místa pro všechny? Garáž také často slouží jako místo, kam se někteří muži rádi zašijí a dokáží zde strávit nemálo času. Plní funkci dílny, ve které mohou vznikat nové nápady nebo být realizovány opravy nábytku a nářadí.CARPORT CLASSIC DOUBLE 6X6 M

Snadná konstrukce a skvělý materiál

Nakupujte garáže a garážové stání v několika různých velikostech, dle vašich požadavků. Nabízíme i varianty, ve kterých se kombinuje místo pro zaparkování automobilu a místo pro odkládání nářadí. Sami si také volíte typ střechy. Doporučujeme vás typ Carport classic, což je přístřešek pouze pro jedno auto nebo Garáž + kryté stání, které poskytne přístřešek nejen vašemu automobilu, ale také získáte prostor na náčiní či zahradní techniku.

Jsme výhradní čeští distributoři prvotřídních zahradních dřevostaveb ze severských jehličnanů od litevského výrobce AV Projektai. Jako takoví vám garantujeme nejen vysokou kvalitu, ale i skutečně výhodné ceny.

Nahoru