Chata vhodná k rekreaci

Chata vhodná k rekreaci2.1.2019
Nevíte si rady, jaký obytný domek pořídit, aby splňoval vaše kritéria pro trávení volných víkendů? Každý máme jiné potřeby a požadavky jak na vzhled, funkčnost, tak i cenu rekreačního domku.

V případě, že ještě nejste rozhodnuti, zda si chatu sami postavit či zvolit montovanou stavbu, dále již neváhejte! Výhod má montovaný dřevěný domek hned několik. V první řadě je to možnost rychlého pořízení a instalace, kterou vám můžeme také zařídit. Celoroční provoz chatky je samozřejmostí, proto dřevěnou chatku je vhodné také zateplit. Dřevostaba na klíč představuje ideální volbu pro ty, kteří chtějí dopředu vědět, jak bude chata vypadat, znát její cenu a navíc preferují nízkonákladovou stavbu, aby se její provoz neprodražil. Montované stavby na klíč poskytují minimálně stejné pohodlí, jako klasické zděné stavby.

Jakou chatku zvolit?

V první řadě je nutné si uvědomit, proč si chatu chceme pořídit, kolik prostoru budeme potřebovat a jakou částku jsme ochotni investovat.Obytná dřevěná chata Scott

Jste pár, který hledá útočiště a klid od rušného velkoměsta? V tom případě doporučujeme pořídit si chatu SCOOT.
Chata Scoot představuje praktickou variantu pro rodiny, které chtějí na víkend utéct z města ven. Tři pokoje v přízemí a falešné patro vhodné jako ložnice tvoří právě z tohoto modelu ideální stavbu pro víkendové aktivity.

Pokud jste početnější rodina či máte mnoho přátel, se kterými chcete chatu často sdílet, zvolte dřevěnou obytnou chatu NANTES. Poctivá chata, která disponuje třemi pokoji. Jedná se o jednu z nejkompaktnějších a velmi prostorných variant pro ty, kteří chtějí více prostoru a také více soukromí.

Nezáleží vám pouze na funkčnosti chatky, ale chcete se před sousedy blýsknout? Moderní třípokojový domek ALTO bude ozdobou v každé zahrádkářské kolonii nebo chatové osadě.
Nabídne velmi příjemný nízký vzhled s praktickou terasou, která předjímá pohodové chvíle odpočinku.Obytná dřevěná chata Angers

Ještě více prostoru a pohodlí ve vaší chatce zajistí obytný domek ANGERS. Chata Angers poskytne skvělou variantu pro ty, které chtějí víkend strávit v kruhu rodiny či přátel.
Tři pokoje v přízemí a falešné patro vhodné jako ložnice tvoří ideální možnost pro víkendové aktivity. Navíc oproti modelu Scoot poskytuje 20 m2 verandy.

Nyní vám již nic nebrání k rozhodnutí, která chata se stane vaším druhým domovem.

Nahoru