Dřevěná garáž na chalupě? Proč ne!

Dřevěná garáž na chalupě? Proč ne!4.9.2018
Přijde vám garáž na chalupě jako zbytečný luxus?

Vykládání nákupu či vystupování z auta v dešti a blátě. Infarktové stavy při nastupování do přehřátého vozidla. Mytí a opravy kapoty poškozené spadanými větvemi a hmyzem.

Těchto a dalších potíží vás zbaví srubové garáže a garážová stání pro 1 i 2 auta, jejichž přírodní vzhled navíc originálně zkrášlí vaši zahradu. Vybrané typy nabídnou přístřešek pro auto a prostor pro ukládání náčiní a nábytku v jednom!

 

Garážová stání – stylové řešení pro každou zahraduCARPORT DOUBLE + KŮLNA, 6X7,5 M, TL. 44 MM

 

Levné, jednoduché, vzdušné a elegantní zastřešení pro auta nabízíme v několika modelech, které se liší velikostí, typem střechy nebo barvou dřeva.

Oblíbený model Carport classic tedy zakoupíte rovněž ve variantě pro 2 auta nebo s připojenou kůlnou, kam můžete ukládat motorku, pracovní náčiní, nebo ji obývat. Carport je k dostání s rovnou nebo šikmou střechou. Díky jeho parametrům v něm zaparkujete jak osobní auta, tak objemnější vozidla.

 

 

 

Srubové garáže pro celoroční využití

GARÁŽ DOUBLE, 6X6 M, TL. 44 MM

 

Dřevěná garáž, opatřená stěnami s okny a vraty, poskytne dokonalou ochranu automobilu také v zimních měsících. Máme na mysli především sníh, závěje, náledí a mráz, které mohou způsobit problémy se startováním nebo poškodit motor. K dispozici jsou opět modely pro 1 i 2 vozidla, přičemž vnitřní prostor můžete využít libovolně – třeba jako garáž + pracovní kůlnu.

TIP: Jak garážové stání, tak srubovou garáž lze přistavit těsně k budově nebo terase, takže dojdete k vozidlu suchou nohou.

 

 

Garáž + kryté stání v jednom

 

Nemůžete se rozhodnout mezi zastřešením a garáží?

Zkuste tento model, jehož konstrukci tvoří zastřešená garáž a kryté stání, které dohromady pojmou 2 vozidla. Tato varianta je výhodná i v případě, že vlastníte pouze 1 automobil – garáž skvěle poslouží také jako pracovna, kůlna či úschovna motocyklu a jízdních kol.

Nahoru