Jak chránit chatku před všudypřítomným hmyzem?

Jak chránit chatku před všudypřítomným hmyzem?18.4.2019
Nadcházející jaro s sebou nejen do chaty přináší i nezvané hosty z hmyzí říše. Také vám dotěrní komáři nedají v noci spát? Známe účinné prostředky, jak se jim vyhnout! Zpříjemněte si hezké chvíle v pohodlí vašeho letního sídla.

Bodnutí od komára nebo jiného hmyzu snad zažil každý. Jak uchránit nejen sebe, ale i svůj dům? Jaké možnosti máme?Dřevěná obytná chatka SCOOT

Razantní řešení

Nejdrastičtější způsob, který se nám nabízí je použití chemických prostředků. Ty bývají sice nejúčinnější, avšak zdaleka nejsou humánní a neřeší dlouhodobý problém s hmyzem. Chemické přípravky, které jsou určeny v boji s dotěrným hmyzem působí pouze lokálně, tudíž nevyřeší problém s hmyzem po celé letní období. 

Sítě proti hmyzu

Nerušený spánek bez otravného zvuku komárů, můr a jiného hmyzu si může dopřát každý. Moskytiéry a sítě proti hmyzu nabízí skvělé preventivní opatření, jak si hmyz nepustit do domu. Použitím sítí do oken už hmyzí návštěvníci nemají šanci! Zároveň si i vy můžete užívat čerstvého vzduchu během celé noci. Pokud vlastníte obytnou zahradní chatku, kterou v letních měsících hojně využíváte, doporučujeme zakoupit kvalitní sítě proti hmyzu do oken.

Vybírejte nejlépe ty s hliníkovým profilem, který zajistí dlouho životnost. Vhodné je také zaměřit se na to, zda je syntetické vlákno s impregnací a tudíž odolné proti deštivému počasí. Montáž sítě je velice jednoduchá a zvládnete ji během několika minut. Dobrou zprávou je, že nebudete potřebovat žádné nářadí a nepoškodíte si ani dřevěný okenní rám. 

V případě, že vlastníte obytnou chatku SCOOT s velkým dveřmi, nezoufejte, na trhu se nabízí také možnost pořídit si praktické sítě proti hmyzu do dveří. Parametry si můžete navolit dle svých požadavků v praktickém konSÍTĚ PROTI HMYZU DO OKENfigurátoru. 

Moskytiéry

Další možnost, jak se během spánku chránit před hmyzem, nabízí moskytiéry. Ty ocení především rodiny s dětmi, můžete je použit nejen nad postel, ale i nad dětskou postýlku, kočárek nebo autosedačku a vytvořit si tak vhodné podmínky pro klidný spánek.

Nyní jste vybaveni vyrazit do boje proti hmyzu. Myslete však na to, že pohodové chvíle strávené v rodinném kruhu na chalupě, si nenecháte pokazit ani párem poletujících much či komárů. 

 

 

 

Nahoru