Jak se připravit na letní sezónu na chatě?

Jak se připravit na letní sezónu na chatě?10.5.2019
Přátelé netrpělivě vybírají dovolenou u moře nebo už mají vybráno? Vás se však tento shon netýká. Pěkného opálení dosáhnete i v našich končinách. Jak se připravit na letní sezónu na chalupě si přečtěte v našem dnešní článku.

Ti, kteří už mají svou zahradní chatku, si rádi vychutnají krásné letní chvíle v českém prostředí. Dovolená na chalupě? No kdo by to nemiloval? Jak se na letní sezónu připravit?ANGERS 6X6+2 M, TL. 44 MM

Dřevěná obytná chata

Pokud se nacházíte ve stádiu, kdy o koupi chaty pouze uvažujete, pak radíme, není na co čekat! Co dělat v případě, že nemáte dostatek financí na pořízení velké nemovitosti? V dnešní době jsou velice oblíbené dřevěné obytné chatky, které oproti klasickým chatám pořídíte za zlomek ceny. Navíc se o nic neošidíte, tyto moderně vyhlížející budovy jsou vybaveny nejen terasou, ale i například francouzským oknem. Dnešní chatky jsou prostorné a disponují více obytnými pokoji, některé dokonce falešným patrem. Nespornou výhodou je to, že chatky můžete využívat celoročně. Ať je venku teplo nebo zima, vy si užijete prima chvíle v rodinném kruhu. Na zimu lze chatku jednoduše zateplit, jako například praktickou a zároveň stylovou chatku Angers, která nabízí populární falešné patro a prostornou verandu.

Praktické posezení 

Chatu máte už nějakou dobu pořízenou a hledáte místo, kde s rodinou nebo přáteli ugrilujete něco dobrého k snědku? Praktický srubový altán poskytne zázemí pro partu přátel i rodinnou oslavu. Dnešní trh uspokojí i náročné požaGAZEBO 4X4 M, TL. 44 MMdavky každého zákazníka. Vsaďte na léta ověřený materiál - kvalitní severské dřevo, které vydrží dlouhá léta. Zajímavě řešený je altán Gazebo. Srubový altán se sedlovou střechou disponuje ze tří stran zábradlím. Skvělé je také, že součástí je i dřevěná podlaha, která poskytne pevnou půdu pod nohama. Nemusíte se tedy bát, že by zahradní nábytek nestál na rovné ploše a vyhnete se tak nepraktickému podkládání nohou židlí a stolu. A zahradní party může začít!

Dětská radost

Máte děti a chcete jim dopřát soukromí na hraní a potřebné místo, kde mohou dovádět? Pořiďte jim jejich vlastní malý domeček. Dětská radost patří mezi ty nejupřímnější, co známe. Nemusíte investovat hodně financí na vytvoření prostředí, kde si budou děti moct vyhrát i v deštivém počasí. Praktický dětský domek můžete vytvořit ze zahradního domku Aisne. Malá rohová chatička má skleněné dveře. Vy budete mít možnost kdykoliv nakouknout a děti zkontrolovat. Navíc se domek perfektně hodí i v případě, že vás na zahradní grilovačce náhle přepadne letní bouřka. 

 

Nahoru