Proč nekupovat zahradní domek v hobby marketu

Proč nekupovat zahradní domek v hobby marketu9.7.2018
Ať už sháníte dřevěnou kůlnu na nářadí, nebo obytný zahradní domek, dobře zvažte, kde jej koupíte.

Akční nabídky hobby marketů sice působí lákavě – nízká kvalita dřeva, krátká životnost nebo problémy se škůdci však radost z „výhodného“ nákupu často velmi brzy zkazí…

Rozumnější a mnohdy i finančně výhodnější je investovat do kvalitních zahradních domků ze severského dřeva od přímých dodavatelů se zkušenostmi a kompletním servisem.

Jak poznáte kvalitní zahradní chatku?

Typ a pevnost dřeva spolu s tloušťkou stěn mají zásadní vliv na odolnost a životnost dřevostavby, a potažmo i váš požitek z ní. Vynikajícími vlastnostmi disponuje především dřevo ze severských jehličnanů, jež dlouho vydrží a při správné impregnaci a údržbě jej nezničí ani škůdci, ani plíseň.

Ve hře jsou však i další faktory – jakost dřeva samozřejmě ovlivňuje to, jak se uvnitř stavby budete cítit, stejně jako estetický dojem zvnějška. Kvalitní dřevěný domek je možné zateplit a celoročně obývat, což u levných modelů z hobby marketů zpravidla neplatí.

stavba zahradního dřevěného domku

Seriozní dodavatel poskytne montáž, zateplení i výběr barvy

Poctivého prodejce zahradních domků poznáte rovněž podle služeb. Samozřejmostí by měly být férové záruční podmínky, kvalitní e-shop s detailními informacemi o domcích a návody, jak je sestavit. Profesionální prodejce vám dále poskytne konzultace při výběru, dopravu, případně odbornou montáž či zateplení dřevěného domku přímo na vaší zahradě. A v neposlední řadě si budete moci aspoň do určité míry přizpůsobit barvu či rozměry stavby.

Nakupujte dřevostavby na dreveny-domek.cz

Jsme výhradní čeští distributoři prvotřídních zahradních dřevostaveb ze severských jehličnanů od litevského výrobce AV Projektai. Jako takoví vám garantujeme nejen vysokou kvalitu, ale i skutečně výhodné ceny. Prodáváme srubové zahradní chatky, obytné chaty nebo zásobníky na dříví. Zajistíme dopravu, profesionální instalaci na místě, zateplení obytných staveb a nabídneme vám možnost úpravy rozměrů i výběru barev.

Nahoru