Shledáme se na chalupě

Shledáme se na chalupě12.9.2018
Mladá generace se domnívá, že vlastnit chatu či chalupu, je přežitkem z doby komunismu. V této době měla téměř každá rodina svou chatku, kde trávili volné víkendy. Pořízení chatky může být i dobrou investicí do budoucna či prvkem, který bude charakterizovat rodinné dědictví.

Každopádně, i v dnešní době najdeme plno věrných chatařů. Změnilo se tedy něco? Jako největší změnu vnímáme přístup a myšlení k času, který zde strávíme.Dřevěná chatka Alto
Lidé už nejezdí na chatu jen za prací na zahradě nebo trávit čas zvelebováním či rekonstrukcí obydlí. Mnohem více Čechů zde vyhledává klid a místo k  odpočinku. Chatky, které jsou již zrekonstruovány nebo nově postaveny, se těší čím dál tím větší oblibě.

 

Jak chatu vybrat?

V posledních letech nám ceny chat a chalup rekordně rostou. Průměrně jsou Češi ochotni utratit až milion korun. Co tedy dělat, když si chci pořídit pěknou obytnou chatku pro svou rodinu, ale nemám potřebné finance?

Máme pro vás praktické řešení, nechejte si svou chatu dovést. Pořiďte si jednu z našich dřevěných obytných chatek. Naše dřevostavby lze svými dispozicemi využít i ve vícečlenných rodinách. Veškeré domky umíme nabídnoDřevěný domek chata Angersut zateplené a kompletně připravené pro okamžité využívání.

Chatky nabízíme ve čtyřech variantách:

Domek ALTO
Tento třípokojový domek bude ozdobou v každé zahrádkářské kolonii nebo chatové osadě. Velmi příjemný nízký vzhled s praktickou terasou předjímá pohodové chvíle odpočinku.

Chata SCOOT
Tato chata představuje praktickou variantu pro rodiny, které chtějí na víkend utéct z města ven. Tři pokoje v přízemí a falešné patro vhodné jako ložnice tvoří právě z tohoto modelu ideální stavbu pro víkendové aktivity.

Chata ANGERSdřevěný domek Scoot
Tato chata disponuje třemi pokoji v přízemí a falešné patro je vhodné jako ložnice. Oproti modelu Scoot se pyšní 20 m2 verandy.

Chata NANTES
Velmi poctivá chata se třemi pokoji. Jedná se o jednu z nejkompaktnějších a velmi prostorných variant pro ty, kteří chtějí více prostoru a více soukromí.

V případě, že si nevíte rady s výběrem vašeho dřevěného domku, či potřebujete zodpovědět určité dotazy, nás neváhejte kontaktovat.

Nahoru