Stylový zahradní domek nejen na nářadí

Stylový zahradní domek nejen na nářadí30.4.2019
Stále přemýšlíte, jestli si pořídit zahradní domek nebo chatku? Taková zahradní dřevostavba má nejen spoustu praktického využití, ale také skvěle vypadá. Sepsali jsme pro vás hlavní důvody, proč není zahradní chatka jen obyčejný sklad na nářadí, ale dokáže neuvěřitelně proměnit atmosféru celé vaší zahrady.

1.    Zahradní chatka jako designový prvek

Máte velkou zahradu a vždy se vám zdálo, že jí něco chybí? Možná je to právě stylový zahradní domek, do kterého schováte nářadí, dětské hračky nebo sami sebe před deštěm. Chatky totiž už dávnou nejsou jen obyčejné dřevěné boudy, moderní dřevostavby mají terasy, verandy, francouzská okna i stylové detaily. Slaďte se svým domem nebo okolní přírodou třeba chatku Poolhouse. Na té nebudou moci nechat oči ani vaši sousedi.

aisne2.    Relaxace za každého počasí

Znáte to, těšíte se, že v létě posedíte venku s přáteli u sklenky něčeho dobrého… jenže začne pršet. Sedět v obýváku buď nechcete nebo nemůžete, a co teď? Pokud vám zahradu zdobí stylový altán nebo pergola, máte z poloviny vyhráno. Co když se ale chcete zároveň chránit i před nepříjemným větrem nebo zimou. Schovat se můžete do prostorného zahradního domku. Bytelná konstrukce vás ochrání před počasím a atmosféra dřevěných stěn ve vás zachová pocit venkovního posezení.

3.    Chatka jako perfektní skrýš pro děti

Máte malé (nebo i větší) děti, které nevydrží sedět na jednom místě, neustále někde pobíhají a potřebují se pořádně vyřádit? Pořídit jim vlastní zahradní domek na hraní může být tím pravým řešením. Pokud místo domků přímo určených pro děti pořídíte pravou dřevěnou stavbu, můžete si být jistí, že domek vaše děti přeroste. Vydrží dlouhé roky a jen tak se neomrzí. Děti se zde schovají za každého počasí, rády si zařídí „vlastní bydlení“ a vy si budete jistí jejich bezpečím.

4.    Provozujete stánek? A co takhle bytelný dřevěný kiosek

Možná prrennesovozujete stánek a hledáte něco bytelnějšího, nebo jste vždycky chtěli prodávat na roku ulice zmrzlinu? Náš dřevěný stánek Kiosque je elegantní a prostorná stavba, do které se vaše malé podnikání určitě vejde. Tři velká výklopná okna vám navíc umožní mít absolutní přehled o vašich zákaznících.

5.    Schovejte špinavé nářadí před návštěvami

Rýče, motyky, zahradní sekačky i kyblíky a konve. To všech se vám možná jen tak povaluje podél domu, zakryté jen chabým přístřeškem. Nechcete něco lepšího? Nenabízíme jen prostorné zahradní domky k bydlení, ale i chatky různých tvarů a rozměrů, které vše nevzhledné ukryjí. Nejmenší chatka Cube je skvělá na klasické nářadí, větší Modern nebo Camping jsou pro náročnější zahrádkáře a nejvější modely jako Dreux nebo Rennes už skryjí i větší nepořádek, abyste se před svými návštěvami a sousedy nemuseli za nic stydět.
 

Nahoru