Srubové altány pro dokonalou relaxaci

Srubové altány pro dokonalou relaxaci17.8.2018
Altány se pyšní mnohaletou historií, jedná se o skvost zahrady, kterou obdivovali aristokraté již v 18. století.

Léto je v plném proudu a nejlepší relaxací je čas strávený s rodinou. Ideální místo pro rodinné posezení je na čerstvém vzduchu v pohodlí domova. Romantický altán vdechne vaší zahradě nový život a zároveň slouží jako funkční ochrana před náhlou letní bouřkou.

 

Altán jako dekorace i pro účelné využití

 

Altány neplní jen okrasnou, ale i praktickou funkci. Avšak výběr správného přístřešku může být zrádný. Venkovní přístřešek je potřeba vybírat s rozmyslem. Chceme přece, aby se nám toto malé architektonické dílo vyjímalo na zahradě i několik desítek let. Z tohoto důvodu je potřeba zvolit altán pevný, kvalitní a z odolného materiálu, který nám zajistí pohodlné posezení v rodinném kruhu či s přáteli.

Jaký materiál zvolit?

Altán GAZEBO

Nejlepší volbou materiálu je dřevo. Dřevo má výborné fyzikální vlastnosti, je obnovitelné a jako přírodní materiál se skvěle hodí do exteriéru plného zeleně. Další výhodou dřeva je jeho dlouhá životnost a snadná údržba. Dřevěné altány se těší velké oblibě, jedná se o nestárnoucí klasiku, kterou si může dopřát každý.

Na trhu je k dispozici nepřeberné množství nabídek zahradních altánů. Ovšem záruku a prvotřídní kvalitu vám zajistí jen přímý dodavatel či distributor. O nástrahách nákupu zahradního nábytku v hobby marketu jsme psali již dřívějším článku a nákup v těchto marketech nedoporučujeme.

 

Nákup dřevěného altánu na Dřevěný - domek.cz

 

Kvalitní dřevěný altán vám zajistíme od nejlepšího dodavatele na trhu. Pečlivě si zakládáme na výběru každého kusu produktu, který pochází výhradně z jehličnanů severských zemí od dodavatele AV Projektai. Samozřejmostí je doprava a montáž na místě určení. Vše zajistíme na profesionální úrovni a vám odpadnou veškeré starosti, jak altán dopravit či nainstalovat.

Vše je tedy hotové a vám nezbývá  už nic jiného, než rozpálit gril a užít si čas strávený s nejbližšími.

Nahoru